СТРАНА ЗНАНИЙ

Паро-гідроізляційні матеріали
     У зв'язку з вимогами щодо поліпшення теплоізоляції особлива увага приділяється збереженню утеплених конструкцій дахів і фасадів постійно в сухому стані. Простого захисту від проникнення дощу і вітру недостатньо, необхідно передбачити можливість постійного провітрювання утеплених конструкції для видалення вологи з її товщі. Спеціальні матеріали - дифузійні мембрани - відповідають даним вимогам і призначені для зовнішнього захисту конструкцій будівлі; вони здатні легко пропускати водяну пару, одночасно залишаючись вітро- і вологонепроникними.
    Волога також може конденсуватися в утеплювачі з теплого повітря житлового приміщення. Для внутрішнього захисту конструкцій будівлі призначені пароізоляційні матеріали, що встановлюються на внутрішній стороні утеплювача. Ці матеріали створюють високоефективний паронепроникний бар'єр на внутрішній стороні утеплювача, який перешкоджає проникненню побутового пара і його конденсації всередині утепленіої конструкції покрівлі, стін і перекриттів. Крім того, він є також теплоотражающим екраном, що скорочує виток тепла з приміщення
    Структура гідроізоляційної мембрани  багатошарова: її основний шар складає арматурна сітка з поліетиленових смуг, а зовнішні сторони покриті поліетиленовою плівкою з мікроперфорацією. Така технологія дозволяє забезпечити матеріалу прекрасні гідроізоляційні властивості і, в той же час, паропроникність. Крім того, гідроізоляційні плівки оберігають внутрішні конструкції від вітру і зберігають тепло у внутрішніх приміщеннях. В деякі моделі плівок входить спеціальний шар, який додатково захищає матеріал від возгорання.
   Ізоляційні матеріали не схильні до гниття, безпечні для здоров'я і мають тривалий термін служби. Вони поєднуються з будь-якими видами теплоізоляції і можуть використовуватися на всіх типах покрівель та фасадів.


   Взагалі,всі паро-гідроізоляційні матеріали можна (досить умовно) розділити на групи: дифузні мембранні та просто гідроізолюючі і протиконденсатної плівки. Чому умовно? Тому що найдосконаліші з цих матеріалів об'єднують в собі весь комплекс названих властивостей.
    Гідроізоляційні плівки служать насамперед для додаткового захисту від протікання покрівлі, затікання дощової води при сильному вітрі у вентиляційні входи і т.п. Вони встановлюються безпосередньо під покрівельним покриттям скатної даху і також захищають і утеплювач від неминучого в такому випадку зволоження.
    Мембрани - найдосконаліші матеріали, що володіють здатністю випускати водяний пар, неминуче утворюється в приміщеннях і піднімається під покрівлю за рахунок процесів конвекції. Вони повинні в обов'язковому порядку встановлюватися на внутрішній стороні будь-якого використовуваного утеплювача. Сучасні мембранні плівки представляють двох- і тришарові матеріали, які об'єднують дифузні і антиконденсатні властивості. У них може бути присутнім адсорбційний шар, що накопичує конденсатні воду і згодом ефективно випаровує її.
    Паропроникність - властивість мембран сприяти вільному виходу пари з конструкції, що робить її незамінним матеріалом при монтажі та облаштуванні мансард. При використанні та правильної мембран укладанні утворюється система природної вентиляції утеплювального шару. Ці матеріали призначені для укладання поверх утеплювача, відпадає потреба в пристрої так званого вентиляційного зазору. Застосування пароізоляційних мембран робить можливим укладати утеплювач необхідної товщини - відповідно до товщини крокв.
   Найчастіше гідроізоляційні і пароізоляційні матеріали випускаються у вигляді рулонів плівки, це полегшує укладання, дає можливість герметичного з'єднання кромки при нахльостуванні, дозволяє мінімізувати шви. Їх застосування необхідно при використанні покрівельних матеріалів будь-якого класу - від керамічної до композитної, гнучкої черепиці або металевої покрівлі, тобто будь-якого покриття, що не утворює так званий «суцільний килим».

Сполучна стрічка К-2

   Стрічка К-2 є двосторонньою неармоване склеюючою стрічкою перетином 1х15 мм з бутилкаучуку, намотану в ролик на кільце. Сполучна стрічка К-2 розмотується і приклеюється до пароізоляції з ролика. Після наклейки на перший матеріал знімається покриття та накладається другий склеюваний матеріал.
_____________________________________________________

 Создан 01 июн 2015